החלקת שיער אורגנית לעומת החלקות שיער כימיות

החלקת שיער אורגנית

לעומת החלקות שיער כימיות

מאמר זה נותן מענה לכל מי

שרוצה להבין אלו סוגי החלקות

יש ומה היתרון של ההחלקה האורגנית 

החלקת שיער אורגנית מכילה חומרים טבעיים ואינה מכילה חומרים כימיים כמו ה"פורמלין" שבשפה המקצועית נקרא בשם פורמלהיד. זוהי תרכובת שמשתמשים בה לשימור תאים ונחשבת למסרטנת, זו הסיבה שלא מומלץ לגעת בפורמלהיד בידיים חשופות. כידוע בהחלקות הברזילאיות היו שופכים את החומר לתוך בקבוק ההחלקה ומוכרים אותו למספרות ומעצבי השיער שיתפו פעולה למרות שידוע להם שיש פורמלין בתוך ההחלקה. לצערנו הרווחיות הייתה גבוהה מאוד וזאת משום שמעצבי השיער דרשו מחירים של 3000 ש"ח עד 5000 ש"ח להחלקה אחת בלבד.

זו הסיבה העיקרית שגרמה למעצבי השיער להמשיך להשתמש בחומרים מסוכנים אלו.

לאחר שנים לא מעטות של שימוש בהחלקות שיער המכילות פורמלין יצאו לשוק החלקות חדשות שאינן מכילות פורמלין ושאר חומרים כימיים ונחשבות להחלקות אורגניות.

החלקת שיער אורגנית מבוססת על רמת חומציות גבוהה כדי להיות אפקטיבית אבל זו גם הסיבה שהיא עלולה לשנות מעט את גוון השיער.

יש סוגים שונים של החלקת שיער אורגנית בשמות שונים כמו: החלקת שיער הודית, החלקה מינרלית, החלקה טבעית והחלקת שיער אורגנית מינרלית של פראדה. כל ההחלקות האלה מבוססות על אותו רעיון של חומרים טבעיים ללא פורמלין.

 

יש לציין שהאיכותית והמומלצת ביותר היא החלקת שיער של פראדה מסיבה פשוטה שניתן לבחון אותה לפי הנתונים הרשומים ע"ג אריזות המוצרים והיא ברמת חומציות הנמוכה ביותר בהשוואה לכל שאר ההחלקות.

החלקת שיער פראדה זכתה לתואר ההחלקה המומלצת ביותר בכתבות במגאזינים מנטה ,פנאי פלוס, ידיעות אחרונות, מגזין לאישה ועוד.

החלקה זאת מאושרת על ידי משרד הבריאות בשם החלקת שיער פראדה.

כמו כן יש תעודת אחריות בכל ערכת החלקה ובמידה ואינך מרוצה גם לאחר שהשתמשת במוצר את זכאית לקבל החזר כספי מלא עבור המוצר שרכשת מלבד דמי המשלוח וזאת משום שאנו מאמינים במוצר הזה וגם מאמינים בשירות ובמתן מענה ללקוח ברמה הגבוהה ביותר.

אנו ממליצים לקרוא ביקורות בגוגל, באינסטגרם ובפייסבוק לפני כל החלקת שיער שאת רוצה לרכוש על מנת שלא יהיו הפתעות לא נעימות כמו תופעות לוואי של נשירת שיער או שינוי קיצוני בגוון השיער ובמקרה הפחות גרוע, החלקת שיער לא איכותית שלא הצליחה. יש גם החלקות שיער שנקראות החלקות אורגניות אך למעשה מכילות גם חומרים כימיים ופוגמות בשיער בדיוק כמו החלקות כימיות ידועות שיש בשוק.

מקווים שהצלחנו לתת מענה לשאלות נפוצות בנושא החלקות השיער. 

נשמח לתת שירות ומענה אישי בטלפון

וכן ייעוץ חינם עם מעצב השיער שלנו!

להזמנות ולייעוץ חינם:

054-760-2034

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ