החלקה ביתית

החלקה ביתית

יתרונותיה הבולטים של החלקה ביתית הם זמינות, נוחות וחיסכון בהוצאות מיותרות. ניתן לבצע את ההחלקה לשיער בבית ללא סיכון וללא גרימת נזק לשיער. כמו כן, אי אפשר להתעלם מן העובדה שזה חוסך המון זמן ועלויות מיותרות במציאות של עומס ולחץ תמידיים. ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ביותר ולעתים ממש זהות לתוצאות המושגות במכוני היופי ובמספרות.

במאמר זה נביא לידיעתך כל מה שצריך לדעת על החלקות שיער ביתיות בשקיפות מלאה כדי לקבל את התמונה הכוללת לגבי ביצוע החלקת שיער באופן עצמאי בבית.

חברת סטייל פור הייר style4hair מייצרת את כל סוגי ההחלקות הביתיות מתוך ניסיון וידע מוכחים כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לפני שאת בוחרת את ההחלקה שתתאים לשיערך באופן אישי.

 

איך עושים החלקה ביתית

החלקת שיער בבית אינה מסובכת ודומה לאופן שבו צובעים את השיער בבית באופן עצמאי. כמו בצביעת שיער חשוב לכסות כל שערה עם התכשיר ולא למרוח כמות גדולה מדי על השערות. ישנו הבדל בין צביעה ובין החלקה של שיער והוא המגע עם שורשי השערות, ברוב סוגי ההחלקות אין למרוח את התכשיר על השורשים ישירות אלא במרחק של כסנטימטר מהם.

חשוב לציין שיש סוגי החלקות שיער שרצוי לבצע אותן אצל מעצב מקצועי עד לרכישת ניסיון בתהליך בגלל פרמטרים חשובים במהלך הצביעה, לדוגמא משך זמן השהייה של החומר חשוב הן למראה השער והן לבריאותו, מכיוון ששהייה ארוכה מדי של חומר יכולה לגרום לנזק. נקודה חשובה נוספת היא שטיפת החומר מהשער, כאשר יש להקפיד על שטיפה יסודית במשך כמה דקות עם שמפו או מים בלבד לפי הוראות התכשיר.

כמו כן, לשימור וטיפוח השיער חשוב מאוד להשתמש במסיכת הזנה ותכשירי טיפוח שמחזקים אותו ושומרים על המראה החלק והיפה שלו. חשוב להימנע מפעולות שגורמות נזק להחלקה. לדוגמא, אין להשתמש בתכשירים שמכילים מלחים לטיפול בשיער שעבר החלקת קראטין או לאסוף את השיער לאחר החלקה יפנית. 

קרטין לשיקום השיער בהחלקה ביתית

ישנה מודעות גבוהה כיום לצורך בתוספי הזנה לשיער בתכשירי טיפוח ובחומרים פעילים להחלקת שיער בגלל פגעי הזמן השואף למראה המושלם. צביעת שיער חוזרת ונשנית או החלקות מסוגים שונים מזיקות לשיער מה שדורש בסופו של דבר שיקום מחדש של השיער. החלקת קראטין (או החלקה משקמת) כוללת קראטין שהוא מהמרכיבים החשובים של מבנה השערה. הפורמולה מתחברת למעטפת השערה, מזינה, מצפה אותה בחלבון החיוני לה ומשיבה לשיער את הברק הטבעי שלה. ניתן למצוא קראטין במוצרים כגון: מסכות לשיער, שמפו לשיער, סרום לשיער, אמפולות לשיער ועוד. חשוב לציין שהחלקות קרטין מחליקות את השיער עד שבעים אחוזים בלבד וחייבות ייבוש מלא בכל חפיפה ע"י שימוש במחליק שיער חם (פן) כמה דקות בכל יום.

החלקות קראטין אינן קבועות, מחזיקות לטווח של 3 עד 4 חודשים לאחר מכן יש לחדש את ההחלקה על השיער בשלמותו ולא רק על שורש השערה. בנוסף למוצרי החלקה לשיער ישנם מוצרים נוספים המכילים קראטין לשיקום השיער כמו מסיכת הזנה לשיער. מי שמעוניינת בשיקום שיער בבית עם החלקת קראטין יכולה לפנות אלינו, לקבלת הדרכה לאורך כל התהליך.

טיפים להחלקות שיער ביתיות 

  1. לפני ביצוע החלקת שיער בפעם הראשונה כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או לפנות אלינו דרך האתר שלנו לקבלת מידע והדרכה על אופן ביצוע התהליך. אופן ההחלקה דומה בכל התכשירים אך כל החלקה יש לבצע על פי סדר פעולות מסוים וחשוב להכיר את שלבי התהליך באופן פרטני.

  2. יש להצטייד מראש בכמה כלים שיעשו את ההחלקה קלה יותר לביצוע כמו: כפפות חד פעמיות, קעריות קטנות, מסרק למריחת הפורמולה (מסרק צביעה), פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי איכותי וכל ציוד נוסף שנדרש בהתאם להוראות הרשומות על האריזה.

  3. לאחר זמן המתנה של החומר על השיער יש לשטוף את השיער היטב כדי להסיר את החומר באופן יסודי. אין להשתמש בשמפו או בחומרים מזינים אלא אם הוראות השימוש מציינות כך, ברוב החלקות השיער השטיפה מתבצעת עם מים בלבד.

  4. שיער שעבר החלקה רצוי לטפח ולהזין אותו באופן שיגרתי כדי לשמור עליו בריא ויפה לאורך זמן.

  5. מומלץ לבדוק ביוטיוב youtube המלצות על חברות ידועות של מוצרים להחלקת שיער וסירטונים המדגימים את תהליך ההחלקה בבית.

החלקת קראטין הינה החלקת שיער מעולה ומומלצת! חשוב להישמע להוראות שימוש של הספק וכמובן לבחור ספק מנוסה ומקצועי :) רוצה לשמוע עוד אודות החלקת שיער קראטין ביתית ? התקשרי אלינו ונשמח לספר לך על כך 054-760-2034  סטייל4הייר מומחים לכל סוגי החלקות השיער הביתיות. תוכלי לצפות בסירטונים ביוטיוב youtube כדי ללמוד על תהליך החלקת השיער בבית.

הזמיני עכשיו:

054-760-2034

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ