טיפול קרטין טהור – משקם שיער פגום

טיפול קראטין טהור לשיקום השיער

קרטין לשיער נחשב לתוספת מזינה וחשובה ולעיתים קיים כתוסף בתכשירי טיפוח שונים כמו למשל, מסיכת הזנה לשיער או סרום מטפח. קראטין טהור יכול להתאים לכל סוגי השיער, ובמיוחד עבור מי שזקוקה לתוספת לחות משקמת, כמו אצל נשים שצובעות את שיערן על בסיס קבוע או שמחליקות את שיערן באופן שיגרתי באמצעות פן או מחליק לשיער ואף לאלו החופפות את שיערן על בסיס יומיומי. מסיכת שיער איכותית של חברה ידועה, במיוחד כזו המכילה חומר בשם קרטין, מסייעת להשבת המראה הנפלא של השיער ומחזירה לו את הגמישות והברק שכה חיוניים לו.

מהו קרטין?

קרטינים  (Keratin) היא קבוצה של חלבונים סיביים בלתי מסיסים ובלתי ניתנים לעיכול שיוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף, כגון ציפורניים, שיער והשכבה החיצונית ביותר של העור. בתחום הטיפוח והיופי, קרטין משמש במספרות להלחמת תוספת שיער, להחלקת שיער ולשיקום שיער פגום. בעולם הטיפוח, נוהגים להוסיף קרטין לתכשירים רבים על מנת להעשיר אותם, וכאשר מדובר במוצרים המיועדים לשיער זה נועד בעצם לשקם שיער פגום ויבש, ולגרום לשיפור מראהו ולהענקת תחושה נעימה וברק טבעי.

פעולות כימיות או מכאניות של ייבוש, צביעה, יישור או תלתול השיער, גורמות לייבוש השיער במקרה הקל, ול"שריפה" במקרה הרע, כאשר המראה המתקבל הוא של שיער חסר חיים שנוטה להתפצל ולהיקרע. שימוש בתכשירי טיפוח לשיער המכילים קרטין, יכול לעזור מאוד גם במקרים בהן השיער זקוק לשיקום של ממש, וכמובן מתאים גם למי שמעוניינת להעניק לעצמה טיפולים של תחזוקה לשיער על מנת לשמר את יופיו.

חשיבות שימוש במוצרים לשיער שמכילים קרטין

מחקרים מראים כי חפיפה בתדירות גבוהה שכיחה אצל מרבית האנשים, וישנה חשיבות רבה לשמירה על השומניות הטבעית של הקרקפת. תכשירים שמייבשים את עור הקרקפת גורמים גם למראה שיער יבש, ולכן כדאי להשתמש בשמפו המכיל קרטין שהוא הידידותי ביותר לשיער הזקוק לתוספת לחות. הפעולה של שמפו קרטין היא למעשה כפולה, ניקוי וטיפוח השיער והעשרתו בחלבון המזין ומגן על השיערה.

יתרונות שימוש בקראטין מרוכז:

משקם שיער פגום ע"י בניית מבנה השיערה מחדש, מחזק את שורשי השיער לטיפול בנשירה, מונע קצוות מפוצלים, מונע שיער שמנוני, מעניק גמישות, מעניק ברק, מקל בסירוק ע"י החלקת קשרי השיער.

טיפול קראטין טהור

טיפול קרטין טהור איננו נחשב להחלקה כלל, אלא למעשה לטיפול שגורם למהפך בשיער תוך כ-מחצית השעה בלבד. טיפול קראטין מרוכז בתמצית סמיכה, המועשרת בכמות גבוהה מאוד של קראטין (חלבון מן הצומח), לכן השפעתו הינה מאוד חזקה ומהירה.

טיפול קראטין מומלץ לכל סוגי השיער: צבוע, פגום, בלונד, שיער שבור, שיער נושר וכו'. הטיפול מחזק את סיב השערה ומעניק המון חיות וברק לשיער. הטיפול הזה מוכח ומומלץ מאוד בקרב נשים בגלל האפקט המיידי והתוצאות המדהימות שלו.

הוראות שימוש בקראטין

  • יש לחפוף את השיער בשמפו בלבד.
  • למרוח על שיער לח את הקראטין מהשורש ועד לקצוות השיער.
  • מיד אח"כ לשטוף את השיער שטיפה חלקית עד לטווח זמן של 20 דק'
  • יש לשטוף במים פושרים בלבד שטיפה חלקית ולא להסיר לחלוטין את החומר.
  • ניתן לייבש בעזרת מייבש שיער
  • יש לשטוף את הקראטין שטיפה יסודית לאחר 12 שעות.

אזהרת בטיחות: יש להימנע ממגע בעיניים או עור מגורה, במידה והחומר בא במגע עם העיניים יש לשטוף היטב עם מים זורמים.

לייעוץ חינם ולהזמנות התקשרי:

054-7602034

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ