אחריות להחלקת שיער ביתית פראדה

אחריות להחלקת שיער לא כולם נותנים היום 

כולנו שמענו כבר על הרבה בנות שעשו החלקות שיער במספרה ולא יצא להם ממש חלק.

במקרים רבים גם לאחר ההחלקה השיער ממשיך להיות מסולסל, מקורזל ומרדני ואינו נראה טוב. לצערנו לא כל בעלי המקצוע "מומחים" או עושים שימוש בחומרים הנכונים עבורך ולכן נוצר מצב שאינך מרוצה מהתוצאה של החלקת השיער.

אצלנו בסטייל4הייר הדבר הבסיסי ביותר היא תעודת אחריות על מוצרי החלקת השיער שלנו! אנו מאמינים בטיב המוצר, רמתו, איכותו, תוצאותיו ובשירות טוב ללקוחותינו-שירות ללא פשרות.

אצלנו בסטייל4הייר לקוחה מרוצה זה הדבר הכי חשוב - לקוחה מרוצה מביאה עוד לקוחות וכל זה מתבטא בשירות והאמינות שלנו.

לצערנו רוב נותני השירות בישראל לא באמת מספקים שירות איכותי וזמין.

סוד ההצלחה של סטייל4הייר הוא איכות המוצר, שירות ללקוח שבחלקו הגדול מבטא במתן תעודת אחריות למוצרינו ומענה מהר ללקוחותינו במסירות רבה עד לשביעות רצון הלקוחות.

אנו עדים מדי יום למקרים רבים בהם בוצעו החלקות שיער במספרה במחירים מופקעים והתצואות לא היו לשביעות רצונן של הלקוחות ולא בוצע דבר על מנת לתקן את תוצאות החלקת השיער ואף לא סופק החזר כספי ללקוחה. בסטייל4הייר לא מאמינים שזאת הדרך.

לנו אמונה מלאה ובטחון רב באיכות מוצרינו ולכן אנו נותנים תעודת אחריות על החלקת שיער ביתית "פראדה" כל לקוחה מקבלת אצלנו שירות מקצועי אמין וטיפים חשובים להצלחת ההחלקה (כמובן שחשוב להקפיד על הוראות השימוש לפי דף המידע שנמצא במארז ההחלקה).  בכל ערכת החלקה מצורפת תעודת אחריות ללקוחה שבתעודה אנו מתחייבים לשירות מקצועי והצלחת ההחלקה. 

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ