fbpx

החלקה ביתית

יתרונות ההחלקה הביתית

החלקה ביתית הינה סוגי תכשירים המאפשרים לבצע את ההחלקה לשיער בבית ללא סיכונים לגרימת נזק לשיער. בשל עובדה זו החלקות מסוג זה מאפשרות לחסוך זמן והמון כסף. התוצאות של החלקות אלו מרשימות ביותר ולעתים ממש זהות לתוצאות המושגות במספרה. חשוב להביא בחשבון שכאשר אנו הולכים למספרה אנו נשלם גם על העבודה של הספר. לדוגמא אישה שרוצה לצבוע את השיער לגוון שחור והולכת למספרה, משלמת בין 180 ל - 350 שקלים, כאשר עלות הצבע הינו 23 שקלים. בהתאמה גם בנושא של החלקות המחיר עבור עבודת הספר מייקרת מאוד את העלויות, ולכן גם פה יש הבדל גדול מאוד במחיר כאשר אנו קונים את החומר ומבצעים את ההחלקה בבית בעצמנו.

באתרנו אנו מתעסקים רק במכירת החלקות שיער שאפשר לבצע לבד בבית אנו פועלים מתוך שקיפות ומביאים לכם את היכולת לקבל את התמונה הכוללת לגבי הביצוע לבד בבית והדרכה בצמודה לאורך כל התהליך. אנו בחברת סטייל פור הייר מחזיקים את כל סוגי ההחלקות הביתיות ויש לנו את כל הניסיון והידע לספק לכם את כל המידע הדרוש, בשבילכם כדי לעזור לכם ולהתאים לכם את ההחלקה שתתאים לשיערכם באופן אישי.

 

שיקום שיער עם קרטין בבית

 באתרנו אנו מתעסקים רק במכירת החלקות שיער שניתן לבצע לבד בבית

כיום כמעט בכל מוצר שיער קיימת תוספת קראטין, זאת מכיוון שכמעט כל שיער שעובר את פגעי היומיום, צביעות חוזרות ונשנות או החלקות מסוגים שונים צריך שיקום. החלקת קראטין (או החלקה משקמת) כוללת קראטין שהוא מהמרכיבים החשובים של מבנה השערה, הפורמולה מתחברת למעטפת השערה, מזינה ומצפה אותה ומשיבה לשיער את הברק. אפשר למצוא קראטין במוצרים כגון: מסכות לשיער, שמפו לשיער, סרום לשיער, אמפולות לשיער ועוד. חשוב לציין שהחלקות קרטין מחליקות את השיער עד שבעים אחוזים בלבד, חייבות ייבוש מלא בכל חפיפה ואף מצריכות לעבור על השיער בעזרת פן כמה דקות בלבד בכל יום. החלקות קרטין אינן קבועות, מחזיקות לתקופה של 90 יום עד 120 בלבד (בין שלושה לארבעה חודשים) לאחר מכן יש לחדש את ההחלקה על השיער בשלמותו ולא רק על שורש השערה. בנוסף למוצרי החלקה לשיער ישנם מוצרים נוספים עם קראטין לשיקום השער כגון מסיכות לשיער. מי שמעוניינת בשיקום שיער בבית עם החלקת קראטין יכולה לפנות אלינו, לקבלת הדרכה לביצוע התהליך.

איך לבצע החלקה ביתית

הטכניקה של החלקת השיער אינה מסובכת ודומה לאופן שבו צובעים שיער (באמצעות מריחת מברשת עם חומר לכל האורך) כמו בצביעת שיער חשוב לכסות כל שערה עם התכשיר ולא למרוח כמות גדולה מדי על השערות. הבדל נוסף בין צביעה ובין החלקה של שיער הוא המגע עם שורשי השערות, ברוב סוגי ההחלקות אין למרוח את התכשיר על השורשים ישירות אלא במרחק של כסנטימטר מהם.

חשוב לציין שיש סוגי החלקות שיער שרצוי לבצע אותן אצל מעצב מקצועי עד לרכישת ניסיון בתהליך בגלל פרמטרים חשובים במהלך הצביעה, לדוגמא משך זמן השהייה של החומר חשוב הן למראה השער והן לבריאותו, מכיוון ששהייה ארוכה מדי של חומר יכולה לגרום לנזק. נקודה חשובה נוספת היא שטיפת החומר מהשער, כאשר יש להקפיד על שטיפה יסודית במשך כמה דקות עם שמפו או מים בלבד לפי הוראות התכשיר.

לאחר החלקת שיער חשוב לשמור על בריאותו של השיער באמצעות מסיכות ותכשירי הזנה שמחזקים אותו ושומרים על המראה החלק והיפה שלו. חשוב להימנע מפעולות שגורמות נזק להחלקה. לדוגמא, אין להשתמש בתכשירים שמכילים מלחים לטיפול בשיער שעבר החלקת קראטין או לאסוף את השיער לאחר החלקה יפנית.

טיפים להחלקות שיער ביתיות 

  • לפני ביצוע החלקת שיער בפעם הראשונה כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או לפנות אלינו דרך האתר שלנו לקבלת מידע והדרכה על אופן ביצוע התהליך. אופן ההחלקה דומה בכל התכשירים אך כל החלקה יש לבצע על פי סדר פעולות מסוים וחשוב להכיר את הפעולה הספציפית.
  • לצורך החלקת שיער ביתית יש להצטייד בכלים המתאימים: כפפות חד פעמיות, קערות קטנות ליציקת התכשירים לצורך העבודה, מסרק למריחת הפורמולה (מסרק צביעה), פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי וכל ציוד נוסף שנדרש בהתאם להוראות על התכשיר.
  • יש לשטוף את השיער היטב כדי להסיר את החומר באופן יסודי. אין להשתמש בשמפו או בחומרים מזינים אלא אם הוראות השימוש מציינות כך, ברוב החלקות השיער השטיפה מתבצעת עם מים בלבד.
  • שיער שעבר טיפול החלקה רצוי לטפח ולהזין באופן שיגרתי כדי לשמור עליו בריא ויפה לאורך זמן.

החלקת שיער קראטין ביתית

החלק שיער קראטין ביתית לתוצאות דומות לאלה שמקבלים כאשר עושים החלקת קרטין במספרה. 

החלקת שיער קראטין לשימוש ביתי יכולה לחסוך לך זמן וכסף. כיום אפשר לבצע החלקות שיער בבית לתוצאות מושלמות.

החלקת קראטין הינה החלקת שיער מעולה ומומלצת! חשוב להישמע להוראות שימוש של הספק וכמובן לבחור ספק מנוסה ומקצועי :) רוצה לשמוע עוד אודות החלקת שיער קראטין ביתית ? התקשרי אלינו ונשמח לספר לך על כך 054-760-2034  סטייל4הייר מומחים לכל סוגי החלקות השיער הביתיות.

להזמנות התקשרו