החלקת טרסו

החלקת שיער טראסו

רוב הפורמולות הכימיות להחלקות שיער מיועדות לשיער בריא ונורמלי. החלקת טרסו פותחה עבור נשים ששיערן מתולתל ופגום אך גם הן רוצות בשיער החלק והמבריק שמעניקה ההחלקה הכימית. החלקת טרסו שפותחה ביפן משווקת ישירות לצרכנים.

הפורמולה משלבת את יתרונות ההחלקה היפנית עם היתרונות שמעניקה החלקת קראטין משקמת. היא מחליקה את השיער ברמה הגבוהה ביותר מכל החלקות הקרטין שקיימות. היא מומלצת לכל הנשים שמעוניינות בשיער עם מראה טבעי. אחד המאפיינים הבולטים של החלקה זו היא התכונה של הענקת מגע רך כמשי לשיער, חיזוקו והגמשתו.

יתרונות החלקת שיער

טראסו המשולבת

החלקה זו אינה החלקה כימית

החלקת טרסו מתאימה לשיקום השיער

מטפלת בקצוות מפוצלים

מעניקה ברק ורכות לשיער

מחליקה בצורה מדהימה לעומת החלקות קרטין אחרות

אפשר לעשות אותה לבד בבית והתוצאות מעולות

החלקה לשיער פגום

האם אפשרי?

החלקת טרסו משלבת את יתרונות ההחלקה הכימית עם החלקת קראטין משקמת. פורמולת ההחלקה משלבת רכיב הפועל על ליבת השערה עם רכיב קראטין משקם ומאפשרת להעניק מראה חלק ויפה גם לשיער פגום.

להחלקה כימית שמעניקה שיער חלק ויפה חיסרון כאשר מדובר בטיפול בשיער פגום. פעולת הפורמולה של החלקות כימיות כוללת חדירה לליבת השערה ופירוק המבנה הכימי שלה. השלב הבא הוא פעולות כגון סירוק ליישור השיער ומריחת חומר מנטרל המייצב את המבנה החדש של השיער באופן קבוע. מכיוון שהיא משנה את מבנה השיער באופן דרסטי היא אינה מתאימה למי ששערה פגום או צבוע מאוד.

החלקות כימיות שהידועה ביניהן היא החלקה יפנית, יכולות לשנות שיער מתולתל באופן דרסטי ולהפוך אותו לשיער חלק לחלוטין. התוצאה יפה לעין והשיער נשאר חלק לזמן רב. החלקה כימית מתאימה בדרך כלל למי ששיערה בריא אך לא לשיער פגום, צבוע מאוד או שיער שעבר סוגים מסוימים של טיפולי החלקה כימיים.

החלקה משקמת מתאפשרת באמצעות רכיב קראטין שאינו חודר לליבת השערה אלא עוטף את השכבה החיצונית שלה. החלקות קראטין נקראת גם החלקות משקמות משום שהרכיב בפורמולה מתחבר לשכבה החיצונית של השיער, עוטף אותה ומגן עליה ומעניק לשערות מראה חלק ובריא.

החלקת טרסו כוללת מי חמצן כחומר פעיל. התכשיר מחליש את מבנה השערה אבל לא משנה אותה כפי שקורה בפעולת החלקה כימית. כמו כן, החלקת טרסו אינה כוללת חומר מנטרל.

אופן השימוש בהחלקת טרסו:

לחפוף את השיער עם שמפו ללא מלחים

למרוח את מי החמצן על השיער ולהשהות כ-5 דקות

לחפוף שוב את השיער בעזרת מים ושמפו בלבד

לייבש את השיער בעזרת פן ולהחליק אותו מעט

למרוח את התכשיר (ממש כמו צבע – שבילים דקים).

להמתין כ - 20 דקות.

לייבש את השיער עם פן ותוך כדי הייבוש לסרק אותו עד שהשיער יבש באופן מלא.

לעבור על השיער עם מחליק שיער בצורה יסודית לקבלת שיער חלק.

לאחר 12 שעות לחפוף את השיער עם מים ושמפו.

לאחר מכן יש לייבש בעזרת פן ולסרק.

בבוקר שאחרי מומלץ שוב לעבור עם מחליק (לא חובה).

הערות: כדי לשמור על החלקת טרסו לאורך זמן, מומלץ להשתמש בשמפו ובמסכה ללא מלחים.

כמה דברים שחשוב לדעת

על החלקת שיער פגום 

תכשירי החלקה לשיער מיועדים בדרך כלל לשיער בריא מכיוון שהחלקת שיער היא תהליך שמשפיע על השערה, ומדובר בכל סוגי ההחלקות. כדי שיתאפשר להחליק גם שיער פגום או מסולסל מאוד הפיתרון הוא הוספת רכיבים לפורמולה כדי להזין את השיער ולתקן את הפגמים תוך כדי החלקה. הקראטין בתרכובת ההחלקה שמתחבר עם החלבון קראטין שבונה את השערה עוטף אותה ומשיב ברק לשיער יבש או שנפגע מטיפול כימי (כגון צביעה או החלקה).

כדי לשמור על השיער בריא חשוב לטפח אותו עם התכשירים המתאימים, בעיקר כאשר ההחלקה מבוצעת על שיער שהיה פגום לפני ההחלקה. החלקת טרסו כוללת קראטין שמגן על השיער ולכן מומלץ לטפח את השיער עם תכשירים כגון שמפו ומסכה שהתרכובות שלהם אינן כוללות מלחים שגורמים להסרת פורמולת הקראטין שמגנה על השיער.

טיפים לביצוע החלקת שיער טראסו

לפני ההחלקה הראשונה מומלץ להתייעץ עם מומחה לשיער כדי לאבחן אותו ולוודא שהפורמולה אכן מתאימה להשגת התוצאות הרצויות.

לפני החלקת טרסו בבית חשוב לקרוא היטב את ההוראות על עטיפת התכשיר.

להשתמש בשמפו בהתאם להוראות ולשטוף את השיער במים כמה דקות ובאופן יסודי כדי להסיר את שאריות התכשיר מהשיער.

מומלץ לבצע את התהליך עם כפפות לטקס.

מכיוון שהחלקת טרסו היא לא החלקה כימית היא נשטפת מהשיער לאחר כמה חודשים ולכן יש לחזור על הפעולה לאורך כל השיער.

לייעוץ חינם ולהזמנות:

054-760-2034

 

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ