החלקת שוורצקופ סטרייט סטיילינג

החלקת שוורצקופ סטרייט סטיילינג כוללת שתי סדרות תכשירים להחלקת שיער: סידרת סטרייט תרפי (strait therapy) וסידרת גלאט (glatt). התכשירים של סדרות שוורצקופ סטרייט סטיילינג נוחים וקלים לשימוש, ומיועדים לשימוש ביתי ולמספרה. למי שמחליקה בבית יש את האפשרות לבחור בין מייבש שיער ובין השימוש במחליק שיער שיש נשים שמעדיפות לא להשתמש בו בהחלקה הביתית.

מוצרי החלקה כימית

סדרות ההחלקה של שוורצקופ סטרייט סטיילינג הן החלקות כימיות שמשנות את מבנה השערה. אפשר להחליק את השיער באופן זמני (לדוגמה באמצעות חימום השיער עם מייבש או מחליק) אבל ללא שינוי של מבנה השערה הוא חוזר תוך זמן קצר למצבו הטבעי.
החומרים הפעילים בסדרות שוורצקופ סטרייט סטיילינג הם תיאוגליקולט והידרוגן פירוקסיד שהם רכיבים סטנדרטיים בהחלקות כימיות.

בתהליך החלקה כימית, החומר הפעיל חודר לליבת השיערה, מפרק את הקשרים הכימיים שלה ומאפשר לעצב אותה מחדש. לאחר שחומר ההחלקה פעל על השערות פעולתו מסתיימת. החומר נשטף היטב ומנוטרל באמצעות קרם מנטרל שסוגר את הקשרים ומותיר שיער חלק באופן פרמננטי.
מכיוון שהחלקה כימית משנה את מבנה השערה וגורמת לשיער להיות יבש יותר חשוב להזין ולטפח אותו באופן קבוע כדי לשמור על מראה בריא וחלק לאורך זמן.

תכשירי החלקת שיער שוורצקופ סטרייט סטיילינג

תכשירי מותג שוורצקופ סטרייט סטיילינג נוחים לשימוש ומתאימים להחלקה ביתית ולמי שאינה משתמשת בכלים מקצועיים לעיצוב שיער. בכל סדרה כמה פורמולות, בהתאם לסוג שיער. מומלץ לקרוא היטב את הוראות השימוש ולא לעבור על זמן השהיית התכשירים על השיער.

סדרת שוורצקופ סטרייט סטיילינג גלאט (glatt) כוללת תכשיר החלקה ותכשיר מנטרל בלבד. הסדרה מאפשרת החלקה קלה ונוחה ומשך טיפול קצר יחסית להחלקות אחרות. הסדרה כוללת תכשירים להחלקה בלבד, ללא חומרים מטפחים או מזינים. את חומר ההחלקה מורחים על שיער יבש ומסורק.

שוורצקופ סטרייט סטיילינג סטרייט תרפי (strait therapy) כוללת תכשירים נוספים שמטרתם להגן על השערות במשך ההחלקה ולאחריה. ההחלקה מתבצעת על שיער לח לאחר מריחת חומר הגנה מפני חום.

 

Therapy

סדרת שוורצקופ סטרייט סטיילינג תרפי

כוללת 3 פורמולות, שמתאימות לרוב סוגי השיער:

0 - לשיער מתולתל מאוד (strong)
1 - שיער רגיל/טבעי/צבוע וסרבני
2 - שיער צבוע

בסדרת סטרייט תרפי ארבעה תכשירים להחלקת שיער:

1. ספריי להגנה לפני טיפול (Protection balance)
2. קרם החלקה מכיל פרוטאין משי
3. תחליב מנטרל
4. מסיכת הזנה

 

אופן השימוש במוצרי החלקת תרפי

 • לחפוף שיער לפני הטיפול ולייבש עם מגבת.
 • להתיז קלות את ספריי ההגנה על השערות (כמות רבה מדי יוצרת שכבה שמנונית).
 • להחדיר את החומר לשיער באמצעות סירוק עם מסרק רחב שיניים. לא לשטוף את התכשיר.
 • לחלק את שערות לקבוצות ולמרוח את קרם ההחלקה במרחק של כסנטימטר מהשורשים.
 • מריחת התכשיר מתבצעת באופן אחיד לאורך השערות עד לקצוות
 • להשהות את החומר בהתאם להוראות התכשיר ולסוג שיער
 • משך השהיית החומר על השיער עד עשרים דקות (שיער עבה דורש יותר זמן השהייה על השיער).
 • לשטוף היטב כמה דקות במים פושרים.
 • להחליק את השערות באמצעות מברשת עגולה ופן או בעזרת מחליק
  למרוח חומר מנטרל ולהשהות בהתאם להוראות.
 • לשטוף היטב את התכשיר עם מים פושרים
 • למרוח מסיכת הזנה אינטנסיבית המכילה קומפלקס ויטמינים
 • המסכה מחזקת את השיער ומסייעת למראה המבריק והבריא.
 • לשטוף ולעצב את השיער כנדרש.

עם החלקת שוורצקופ סטרייט סטיילינג תרפי השיער נותר חלק לתקופה של כחצי שנה. מומלץ להשתמש בתכשירים להזנת שיער ולמעט בשימוש בפן שמייבש את השערה. לאחר התארכות השיער יש לחזור על השימוש בתכשירי ההחלקה. הטיפול החוזר לא מתבצע לאורך כל השיער אלא רק על החלק הקרוב לשורשים שצמח לאחר ההחלקה.

Glatt

סדרת שוורצקופ סטרייט סטיילינג גלאט כוללת שלוש פורמולות בהתאם לסוג השיער, כאשר בכל פורמולה שני מוצרים בלבד – תכשיר החלקה ותכשיר מנטרל. ההחלקה מתבצעת על שיער יבש ומסורק. יש להשהות את החומר בהתאם להוראות, לשטוף היטב, להחליק שיער עם מסרק ופן או מחליק קרמי ולמרוח את התכשיר המנטרל. לשטוף שוב.

רכיבי התכשירים מכילים חומרים המשנים והמייבשים את השערה ולכן חשוב לטפח את השערות באופן קבוע עם תכשירי הגנה והזנה מתאימים. לאחר כשלושה חודשים יש לחדש את הטיפול בחלק השיער שצמח, במרחק מה מהקרקפת. אין למרוח את תכשירי ההחלקה על שיער שכבר הוחלק.

היתרונות של סדרת סטרייט סטיילינג גלאט

סדרת סטרייט סטיילינג גלאט כוללת שני תכשירים בלבד. התכשירים ארוזים בשפופרות קומפקטיות באופן שמאפשר להשתמש בהם אפילו במהלך נסיעות. זוהי החלקה קלה ומהירה יחסית לסוגי החלקות כימיות אחרות והיא מותירה שיער חלק ויפה. החלקת שוורצקופ גלאט מתאימה לנשים שמעוניינות בביצוע החלקת שיער קלה, מהירה וביתית.

 

לייעוץ חינם התקשרי:

054-7602034

Call Now Buttonלהזמנות התקשרו
שלחו הודעת ווטסאפ
שלחו לנו ווטסאפ
נשמח לעמוד לשירותכם בהודעת ווטסאפ